VOD po polsku mówi się… WFDiF! Nowość na rynku filmowym!

Rodzime produkcje cieszą się popularnością przede wszystkim wśród polskich użytkowników. Dlatego też giganci VOD – Netflix czy HBO – inwestują właśnie w produkcje polskiego pokroju. Jednak, jak na Polaka przystało, lubimy także, a może przede wszystkim, korzystać z tych materiałów, które oferuje się nam za darmo. Tutaj z kolei HBO GO i Netflix odpadają już w przedbiegach. Na ich miejsce wchodzi więc nowa polska platforma WFDiF!

Chodzi oczywiście o Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych! To, mimo że jest legendarnym studiem produkcyjnym pojawia się dziś jako WFDiF, czyli hegemon polskiego VOD.

Współczesne kino PRLu na WFDiF online!

Dotychczas znany z godnych uwagi propozycji PRLu, dziś trafi do nieco większej liczby odbiorców! Szeroką działalność rozpoczęto tutaj już w latach 50, jednak to nie oznacza, że WFDiF będzie platformą VOD rodem z tamtych lat. Sama śmietanka, która lała się tam strumieniami – Krzysztof Kieślowski, Kazimierz Karabasz czy Piotr Łazarkiewicz – daje nam do zrozumienia, że się nie zawiedziemy.

wfdif

A ponieważ współczesny klient i widz jest nieco bardziej świadomy i więcej oczekuje od kina – firma postanowiła się zmienić. A może bardziej – dostosować do nas, maluczkich. W efekcie sięgnęła po uwielbianą przez nas formułę VOD. 

Co więcej, znajdziemy tutaj zarówno pełnometrażowe dokumenty, jak i znane fabuły. I to, bynajmniej, nie z poprzedniego wieku. Platforma dostępna jest już pod adresem wfdif.online i liczy sobie aż cztery główne kategorie. Te dzielą się na edukację, teatrotekę, live stream i strefę VOD

Polskie VOD za darmo! Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych łowi klientów

Tymczasem, obok samych produkcji, jakie oferuje nam platforma dostajemy coś jeszcze! Chodzi przede wszystkim o darmowy dostęp do pełnej biblioteki. Dlatego też, użytkownicy korzystający z serwisu będą mieli możliwość sprawdzenia wybranej automatycznie produkcji w ramach streamu na żywo czy obejrzenia wykładu i planu filmowego.