Video Pass: dwa miesiące darmowego transferu danych!

Orange co tydzień prowadzi pewną akcję – Środy z Mój Orange, w której rozdaje bonusy dla.. klientów abonamentowych! Teraz, jak się okazuje, prezentem będzie Video Pass – na dwa miesiące za darmo!

Co ciekawe, Video Pass po raz kolejny pojawia się w akcji Orange. Niedawno, bo w lipcu, operator dał aż pół roku bezpłatnego dostępu do tej oferty, teraz są to tylko… dwa miesiące. Warto jednak z nich skorzystać!

Czytaj też: TVN, Polsat i inne w jednym, darmowym VOD nowej generacji od TVP?

Co daje Video Pass w Orange?

Co daje Video Pass w Orange?

W efekcie usługi Video Pass klienci sieci Orange, korzystając z sieci mobilnej, mogą oglądać filmy, seriale i inne treści wideo. Nie obawiając się przy tym, żę wyczerpie się pakiet gigabajtów. Dotyczy to na przykład HBO GO, Netflix, YouTube, CANAL+, TVP Sport, Player, CDA PRemium, Orange TV GO, IPLA, VOD.pl czy Stream TVP, WP Pilot, TVP Info oraz Poland In. Z usługi, co ciekawe, można korzystać tylko na terenie Polski, stosując do tego zarówno aplikację, jak i stronę internetową wybranego serwisu.  

Dodatkowo, należy pamiętać, że gdy skończy się bezpłatny bonus na dostęp do Video, usługa będzie wiązała się z wydatkiem 20 PLN miesięcznie. W każdej chwili można ją jednak wyłączyć.

Video VOD w Orange dostępny jest w:

  • Planie 40, 50, 60 lub 80,
  • Planie Mobilnym 45, 55, 75,
  • dowolnym pakiecie usług Orange Love.

Co ciekawe, akcja Orange kierowana jest wyłącznie do abonamentowych klientów. W efekcie, by skorzystać z bonusy trzeba wejść do aplikacji Mój Orange i zakładki Dla Ciebie. Jeśli jeszcze w tej chwili nie widzisz oferty – ta pojawi się niebawem w późniejszych godzinach.

Tymczasem, klienci ofert abonamentowych Orange, dla których Video Pass nie jest dostępny, powinni znaleźć w aplikacji inny prezent. Na przykład darmowy pakiet gigabajtów – 7 GB.

Czytaj też: DIZI – nowe VOD na polskim rynku! Robi się tłoczno…