Vectra wjeżdża z nowym serwisem VOD w TV online!

Vectra VOD jest już dostępna w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online! Chodzi przede wszystkim o dostęp do wideo na życzenie z poziomu samej przeglądarki i urządzeń mobilnych. Teraz, jeśli jesteśmy dumnymi posiadaczami czegokolwiek w Vectrze – filmów mamy do wyboru, do koloru!

A to dlatego, że biblioteka Vectra VOD zawiera blisko 13 tysięcy tytułów – zarówno pełnometrażowych filmów, jak i seriale, programy, dokumenty czy bajki. A co więcej, ponieważ serwis Vectra VOD można oglądać wszędzie – kolekcja ma być nieustannie poszerzana.

I tak, w efekcie, co miesiąc do portfolio dołącza kilkaset nowych produkcji. Wśród nich niejednokrotnie największe hity kinowe – w tym miesiącu na przykład “Zenek”, “Sala samobójców. Hejter”, czy “Małe Kobietki”. 

Vectra VOD na pełnym gazie produkcji!

Obok najnowszych filmów, Vectra VOD postawiła także na kultowe serie, na przykład ”Gwiezdne Wojny”, “Bad Boys” czy “Kraina Lodu”! 

vectra vod

W międzyczasie, podczas uruchomienia usługi na życzenie TV online zarówno aplikacja, jak i sam serwis zostały odświeżone na miarę tej innowacji. Operator tym razem zadbał przede wszystkim o ekspozycję dostępnych tytułów. To jednak nie wszystko, ponieważ  wreszcie Vectra VOD jest intuicyjna, funkcjonalna i pełna rozwiązań pokroju na przykład ścieżki językowej czy automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków.

Dodatkowo także mamy tutaj funkcję  kontynuacji rozpoczętego już filmu na innym urządzeniu. Oczywiście w ramach TV online. Gdyby tego było jednak mało – istnieje też możliwość personalizacji, czyli tworzenia listy ulubionych tytułów czy widoczna lista wypożyczonych filmów i historia. 

Vectra ma dwie twarze

Tymczasem, z usługi VOD TV online można korzystać także na dwóch urządzeniach jednocześnie, na przykład laptopie i telefonie. Dotychczas do oglądania Vectra VOD należało być zaopatrzonym w usługę telewizyjną. Teraz jednak, w ramach właśnie opcji online, ta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających dowolną usługę. Może to by na przykład telewizja cyfrowa, internet stacjonarny czy mobilny oraz telefonia stacjonarna lub mobilna.

Abonament z kolei to jedyna 18 PLN na miesiąc. A co więcej, w przypadku klientów posiadających już konto w TV online wystarczy tylko wybrać interesującą nas kategorię. Jednak użytkownicy aplikacji mobilnej muszą zaktualizować swoją wersję. 

W międzyczasie ci, którzy nie mieli jeszcze przyjemności korzystania z TV online powinni rozpocząć proces od witryny tvonline.vectra.pl lub pobrać aplikację. Aktualnie wersja dostępna jest na system Android, ale wnet pojawi się także ta na iOS.