Seriale TVN na Facebooku i YouTube’ie!

Czy tak właśnie rodzi się nowy trend? Czy teraz wystarczy zalogować się na fejsa, żeby obejrzeć ulubiony serial? Seriale TVN pojawią się na Facebooku i YouTube’ie! Pierwszy rzut to “Chyłka-Zaginięcie”. W kolejnych tygodniach możemy się spodziewać na przykład “Pod powierzchnią”,  “Kod genetyczny” czy “Odwróconych”. A to wszystko już od 13 sierpnia!

Pierwsze seriale TVN zobaczymy w mediach społecznościowych stacji już w ten czwartek, o 10:00. Pierwszym z nich będzie głośna ostatnio ekranizacja powieści Remigiusza Mroza “Chyłka-Zaginięcie” z Magdą Cielecką w roli głównej. Pojawia się więc pytanie – czy to nowy sposób na platformy VOD?

seriale tvn

Seriale TVN rozpoczną nową erę social VOD?

Tymczasem, seriale TVN planują się rozwijać w social mediach i już w kolejnych tygodniach przybierać na sile. Mowa przede wszystkim o produkcjach pokroju “Kod genetyczny” (20 sierpnia), “Odwróceni. Ojcowie i córki” (27 sierpnia) czy “Pod powierzchnią” (10 września).

Zróbcie domówkę i obejrzyjcie za darmo nasze najlepsze seriale. Widzimy się w czwartek, czwarteczek, czwartunio.

informuje stacja na Facebooku.

A ponieważ wszystkie materiały są produkcją oryginalną TVN może się okazać, że stacja zapoczątkuje całkiem nową modę na social VOD! Wszystko jednak jeszcze przed nami, ale na pierwszy rzut – seriale na Facebooku mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim teraz, gdy opłata za Netflixa puka nam w ekrany…