Rusza VOD od Millenium – wiedzieliście?

…nie banku! Daliście się nabrać? Być może, ale VOD od Millenium to prawda! Festiwal Filmowy Millenium Dosc Against Gravity już prawie 20 lat przedstawia polskiej publiczności najlepsze filmy dokumentalne z różnych zakątków świata. W tym miesiącu jeszcze ruszy nowa platforma VOD właśnie od Millenium! VOD.MDAG.PL już na starcie da nam ponad 80 filmów, w tym na przykład czeski dokument o polskiej religijności.

Czytaj też: Pierwsi zapłacili już podatek od Netflixa – ile?

vod millenium

Co roku do kin Festiwal Millenium przyciąga tysiące widzów, jednak teraz czas na VOD! Czy to wyłącznie kwestia pandemii? W tym roku hybrydowo – tradycyjnie i online – uczestniczyło w Festiwalu prawie 171 tys. osób! Dlatego też teraz miłośnicy filmów pokazywanych pod szyldem MDAG nie będą zmuszeni czekać cały rok na produkcję, obejrzą je na VOD wprost od Millenium! Tak przynajmniej donosi informacja prasowa:

zostaną zaprezentowane najwyższej klasy filmy dokumentalne z całego świata oraz wyjątkowe filmy fabularne! Dzięki materiałom dodatkowym stanie się to niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy będzie mógł z czułością lepiej zrozumieć otaczający świat.

Czytaj też: Połowa dzieci korzysta już z SVOD!

W międzyczasie, w serwisie pojawią się sekcje zarówno festiwalowe – znane uczestnikom MDAG, jak i nowości dystrybuowane przez Against Gravity. VOD od Millenium rusza 18 grudnia 2020! Nie jest to jednak koniec dobrych wiadomości, ponieważ już cztery dni później będzie można zakupić specjalny karnet, który da nam możliwość oglądania 18 filmów w serwisie i 14 podczas Festiwalu w 2021 roku.

Czeska ekipa dokumentalna wyrusza w pielgrzymkę przez Polskę, aby okiem kamery zbadać konkretne sytuacje związane z polską religijnością. Jak skończy się spotkanie z egzorcystą czy z oddanymi słuchaczami Radia Maryja?