Rakuten Polska wchodzi w VOD z przytupem

Serwisy streamingowe to miejsce, gdzie płacimy konkretny abonament po to, by zyskać dostęp do całej biblioteki. Z kolei VOD odchodzi teraz na dalszy plan. Jest jednak jeden z nich, któremu da się być wiernym mimo wszystko – Rakuten Polska TV ma zawsze coś ciekawego do zaoferowania.

Co prawda, nie produkuje własnych filmów czy seriali. Jednak posiada całkiem bogatą, wiecznie wzbogacaną listę ambitnych pozycji. Znajdziemy tutaj przede wszystkim kultowe filmy czy nowsze produkcje. 

Wśród nich za darmo obejrzymy na przykład “Ale Cyrk”, czyli opowieść o tym, że małe nie zawsze jest piękne. Konkurs młodych talentów to zawsze szansa na pokazanie, że można więcej.

rakuten

Na liście znajdziemy też klasykę “Czarownice z Eastwick”, czyli laureata Oscara Jacka Nicholsona jako diabła. Tak rysuje się niekonwencjonalny thriller z elementami komedii. 

W międzyczasie na jesień poleca się także “Goonies”, czyli przygoda w podziemnych jaskiniach, wycieczka po zatopionych galonach czy pirackich skarbach.

Jeśli z kolei mowa o klasyce, Rakuten Polska TV wie, że lubimy oscarowe kreacje. W bibliotece znajdziemy także “Nagłe zdarzenie”, którego reżyserem i odtwórcą głównej roli jest Clint Eastwood. Seria brutalnych morderstw to to, co Polacy lubią najbardziej w domowym, jesiennym zaciszu.

Czytaj też: Netflix szybuje w mobilu!

Rakuten Polska z nowością pod pachę

Tymczasem, jako, że telewizja odchodzi już do lamusa – przede wszystkim dlatego, że znaleźć tutaj film na niedzielne popołudnie graniczy z cudem –  Rakuten Polska wie, jak złagodzić polskie obyczaje. 

Kolejną jesienną nowością jest na przykład “Tajemniczy ogród”, “Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz”, “Szczęściarz” czy “Magic Mike XXL”.

Tutaj z pewnością znajdziecie coś dla siebie, gdy posucha w TV. Rakuten jednak na tym nie poprzestanie i z pewnością niebawem znów zobaczymy tutaj szereg nowości. Co więcej – teraz, gdy najbardziej tego potrzebujemy, bo jesień za pasem – ten właśnie może zaoferować nam więcej niż.. liderzy branży?! Bądźcie na bieżąco, bo zapowiada się ciekawie!