Platforma GONET.TV już w Polsce

Platforma GONET.TV pozwala bez umowy oglądać aż 100 kanałów telewizyjnych na żywo! Do dyspozycji dodatkowo są także filmy i seriale na życzenie i 25 tysięcy stacji radiowych! Teraz, oficjalnie, platforma zadebiutuje na polskim rynku.

Serwis GONET.TV, czyli inteligentna telewizja internetowa to możliwość korzystania z instalacji satelity, anteny czy kabla. Platforma oferuje wyłącznie jeden pakiet, w ramach którego można aktualnie oglądać 100 kanałów telewizji na żywo, 1246 filmów, seriali, dokumentów i programów na żądanie dostępnych w bibliotece VOD. Oferta programowa jednak jest  w międzyczasie stale rozbudowywana.

Obok ponad 60 polskich kanałów są dodatkowo dostępne także na przykład Filmbox Premium HD, Filmbox Family HD, Kino TV HD, Kino Polska HD. Co ciekawe, popularnością cieszą się także na przykład kanały popularnonaukowe, pokroju NASA TV.

Gonet.tv oferta

GONET.TV – co więcej?

Co ciekawe, GONET.TV cieszy się jako jedyna platforma na polskim rynku transmisją kanałów HD kodek H.265. W efekcie, do oglądania kanałów w wysokiej rozdzielczości wymagane jest posiadanie minimalnej transmisji danych – wystarczy więc połączenie internetowe o prędkości 3Mb/s. 

W międzyczasie, w przypadku większości stacji istnieje także możliwość oglądania wyemitowanych już programów nawet do 30 dni od ich daty emisji. Nagrywanie czy odtwarzanie zapisanych filmów i programów jest całkowicie bezpłatne i dostępne  dla każdego klienta. I to bez ograniczeń ilościowych. Do dyspozycji jest także możliwość automatycznego nagrywania każdego odcinka serii i oglądanie go w późniejszym czasie.

Cała oferta jest dostępna zarówno na przeglądarce, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS czy Android. Dodatkowo także przed dekoder Android TV z obsługą 4K. 

Ekspansja GONET.TV

Spółka, która zarządza platformą powstała przecież już w 2016 roku w Czechach. Tutaj jest liderem rynku. Założony przez grupę pasjonatów w krótkim czasie zadebiutował także u sąsiadów  – na Słowacji.

Przez ostatnie kilka miesięcy testowaliśmy polski rynek w zakresie podstawowej oferty programowej. W związku z tym, że wyniki nas pozytywnie zaskoczyły, podjęliśmy decyzję o oficjalnym debiucie w marcu 2021 r., co zbiegło się z podpisaniem umowy na setny kanał telewizyjny i rozpoczęciem jego nadawania na naszej platformie. Ufamy, że oferowane pakiet usług, w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz dodatkowymi udogodnieniami, których nie posiada nasza konkurencja, pozwoli nam w szybkim tempie dotrzeć do wielu nowych klientów w Polsce i odnieść sukces podobny do tego w Czechach, gdzie jesteśmy jednym z liderów rynku. Dotychczas, aby przetestować polski rynek, zainwestowaliśmy milion złotych. Na ekspansję planujemy przyznać jeszcze kilka milionów złotych.

Marek Slonina, Country Manager Poland w Gonet.tv

Czytaj też: HBO Max i Disney + będą jedną platformą?