Platforma Chili z produkcjami od Kino Polska TV!

Serwis Chili dodał pieprzu do swojej dotychczasowej oferty! Wzbogacił ją, tuż przed długim weekendem, o produkcje wprost z dystrybucji Kino Polska TV. Co więcej, całkiem pokaźne portfolio filmów wypełnią przede wszystkim najnowsze tytuły ze świetną obsadą! Jest ich aż 70!

Platforma Chili udostępniła właśnie aż 70 filmowych hitów wprost z ramienia Kino Polska TV. A to przede wszystkim dlatego, by wciąż konsekwentnie kontynuować strategię rozszerzania oferty telewizyjnej o internetowe usługi. W najbliższym czasie dla KP TV to jeden z milowych kroków w rozwoju firmy.

Biblioteka Chilli doprawiona po brzegi!

Tymczasem, na platformie Chili już można zobaczyć gros nowości, na przykład Plażowy haj ze Snoop Doggiem czy historię gangu Kelly’ego z samym Russellem Crowe’em. Jednak to nie wszystko, ponieważ na Chili już czekają gorące jeszcze Niszczycielka czy dokument Amazing Grace. Aretha Franklin. 

A ponieważ filmy z oferty Kino Polska TV dostępne są w Chili w modelu pt. tVoD – produkcje możemy wypożyczyć na 48h.

chili

Kino Polska TV otwarta na internet dzięki Chili!

W międzyczasie, gdy my, widzowie, szalejemy z zachwytu z takiego szeregu nowości – Kino Polska TV cieszy się z nieco innego powodu. Ten z kolei opiera się przede wszystkim o milowy krok dla samej firmy. Dlaczego?

Ano, na przykład dlatego, że w perspektywie kilku lat formuła VOD może wygenerować dla niego blisko połowę jego dotychczasowych przychodów. Co więcej, jak mówi sam prezes Kino Polska – dostarczają oni atrakcyjne treści odbiorcom, którzy są otwarci na nowy content.

Chili daje nam Kino na tacy

Tymczasem, nadawca najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, na przykład Stopklatka czy Kino Polska Muzyka. A nawet Zoom TV, ma teraz sporo do zrobienia. Obok wejścia na rynek VOD obsługuje także kanały filmowe. Wśród nich są na przykład Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action czy Family i Arthouse.

Dodatkowo, w ofercie znajdziemy także pakiet bardziej tematyczny, na przykład Gametoon HD, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox HD czy FashionBox HD.