Patryk Vega z autorskim serwisem VOD!

Gdyby jeszcze na polskim rynku VOD platform było mało – Patryk Vega zamierza wystartować ze swoim, autorskim serwisem!

Uważam, że mam epokowe rozwiązanie, które opatentuję w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Jestem przeświadczony, że najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić.

Patryk Vega o VOD.

Co prawda, filmowiec nie zdradza wiele więcej, jednak nowe przedsięwzięcie ma na siebie pomysł. A znając to, co Patryk Vega prezentuje… Autorski serwis VOD może okazać się świetną alternatywą na to, co oferują nam teraz inni.

vod vega

Składając tę inwestycję do kupy, muszę ją chronić pod rozmaitym względem. Chociażby takim, że nie biorę nawet do tworzenia tego na poziomie software’u dużej firmy. Dlatego, że się boję, że mi to rozwiązanie ukradną i zaimplementują do innych swoich partnerów biznesowych. W związku z czym tworzymy to w takiej dość hermetycznej grupie z informatykami. Zmierzamy do tego, aby to jak najszybciej opatentować.  

W międzyczasie, sam Vega dodaje, że duże firmy w USA nagminnie kradną wszelkie ciekawe patenty. Pokusił się jednak o jedną z ważniejszych deklaracji…

Mam przeświadczenie, że w przyszłym roku nakręcę ostatni film na rynek polski. Tym, co mnie teraz interesuje, jest wyjście na świat. Na tym się skupiam. To są projekty, które wymagają dłuższego przygotowania chociażby z uwagi na pozyskanie aktorów. To nie jest sytuacja, gdzie można kontraktować aktora na miesiąc przed zdjęciami. Trzeba to czynić rok wcześniej. 

A ponieważ, na razie prace nad VOD trwają, a Patryk Vega wie, czego chce… My także możemy spodziewać się wyłącznie tego, co najlepsze. W międzyczasie warto mieć na uwadze, że niebawem do kin – i na platformy VOD – wchodzi przecież spod ramienia Vegi “Pętla”. Ta z pewnością umili niejednemu z nas czas w oczekiwaniu na nową platformę.

Czytaj też: Kto jest najpopularniejszym serwisem VOD w Polsce? Netflix!