Nowe platformy wideo w Video Pass

Usługa Video Pass dostępna jest już dla klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. Tutaj właśnie pojawiły się nowe platformy wideo. Jest ich już 9: Canal+, TVP Sport, CDA Premium, Player, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP Info oraz Poland in.

W efekcie, w sumie, użytkownicy będą mogli teraz skorzystać już z aż 15 różnych serwisów streamingowych bez zużywania własnego pakietu danych. Nowe platformy wideo w usłudze Video Pass wzbogaciły dotychczasową ofertę. Na tą z kolei wcześniej składały się HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go, vod.pl i WP Pilot.

Teraz więc z Video Pass mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. Co więcej, przy podpisaniu umowy na Plan Mobilny wersji 75 lub Pakiet Orange Love Premium na 24 miesiące, Video Pass jest w prezencie na cały czas trwania ów umowy. Dodatkowo, w tych ofertach klienci mogą korzystać także z sieci #hello5G.

W międzyczasie oglądać też treści online z najwyższą możliwą prędkością. Nowe platformy wideo to jednak nie wszystko, co oferuje Video Pass. Ponadto klienci mają także do wyboru kilkanaście urządzeń wspierających tę technologię.

video pass

Nowe platformy wideo prawie dla każdego

Tymczasem, w pozostałych Planach Mobilnych – oprócz wersji 35, w którym usługa jest niedostępna – Video Pass to koszt 20 PLN.

Plan 55 i Orange Love Extra to z kolei pierwszy miesiąc za darmo! Wkrótce, nowy i bogatszy VP będzie dostępny także w Orange Flex. Jednak, by VP działał prawidłowo, użytkownik musi znajdować się na terenie Polski. Dodatkowo mieć także we własnym pakiecie niewykorzystane GB internetu z pełną prędkością.

W międzyczasie, jeśli treści wideo są płatne – należy wykupić subskrypcję na danej platformie. Co ciekawe, drugi kwartał 2020 to dla Orange Polska przychód w wysokości ponad 2 800 mld PLN. To z kolei oznacza wzrost rok do roku o 2,5%. Znaczy – jest potencjał!

Czytaj też: Rakuten Polska wchodzi w VOD z przytupem