Netflix najpopularniejszy wśród VOD!

Netflix, być może się spodziewaliście, okazał się najbardziej chodliwym portalem VOD, wśród kolegów! Apple TV + jednak depcze mu po piętach. Jemu i serwisowi HBO.

Tymczasem wynik Amazon Prime Video był prawdziwą sinusoidą! Ta z kolei prawdopodobnie uzależniła się od kalendarza premier najgłośniejszych tytułów dostępnych na platformie.

W międzyczasie jednak, Netflix po drodze notował spadki. Ale, jak to w życiu przewrotnie bywa – gdy inny upadają, reszta się podnosi. Tak też było w związku z pandemią i serwisem Netflix. To właśnie on był liderem w każdym miesiącu dwóch minionych już kwartały 2020. Co więcej – to prawdopodobnie nie ulegnie już zmianie do końca roku.

Jak Netflix przędzie w biznesie VOD?

netflix vod

Tymczasem, warto także wspomnieć, że wciąż, mimo opłat, o których było głośno, a które wzbudziły niemałe emocje – serwisy VOD, w tym Netflix, cieszą się sporym zainteresowaniem. Zresztą nie ma się w zasadzie czemu dziwić, ponieważ mimo że teraz chodzimy już po sklepach bez maseczek – kina i rozrywki podobnego pokroju wciąż cierpią.