Netflix ma problem. VOD ukarany za promocję homoseksualizmu

Netflix ma teraz poważny problem. Turecka Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na platformę karę za emisję hiszpańskiego filmu. Gigantowi VOD zarzucono przede wszystkim promocję homoseksualizmu.

Im więcej, tym przyjemniej to komedia przedstawiająca pięć historii, które nie są ze sobą powiązane. Ostatecznie jednak wszystkie drogi się łączą. Projekt utrzymany jest w klimacie mocno erotycznym.

Czytaj też: Usługa VideoPass za darmo w Orange!

Netflix – problem jest poważny!

Sprawa ma związek  z produkcją pt. Im więcej, tym przyjemniej. Komedia przedstawia pięć historii, które nie są, na pierwszy rzut oka, ze sobą powiązane. Ostatecznie jednak wszystkie drogi się łączą. Projekt utrzymany jest w klimacie mocno erotycznym.

Czytaj też: Rusza nowe VOD od Opery: Loomi!

Netflix problem

Netflix ma problem! VOD ukarany za promocję homoseksualizmu

W efekcie emisji, turecka Najwyższa Rada Radiofonii i Telewizji wezwała Netflix do usunięcia produkcji z platformy. Podjęła także decyzję o poważnej grzywnie. Członkowie Rady narzucili Netflixowi przede wszystkim “sprzeczne z zasadami moralności promowanie homoseksualizmu, kazirodztwa i  swingowania”.

Czytaj też: Rynek VOD – co wkurza Polaków najbardziej?

W międzyczasie zwrócono także uwagę na szokujący styl przedstawionych treści w produkcji. A dodatkowo – sugerowane akty rozwiązłości seksualnej czy zmiany partnerów. Rada miała także oficjalnie zastrzeżenia do scen ukazujących związek kazirodczy oraz stosunek odbywany przez osoby tej samej płci.

Czytaj też: Czy stacja Canal+ usunie kanał dziecięcy?