HBO MAX z reklamami. Sprawdź cennik!

Wiemy już, ile kosztować będzie miesięczny dostęp do najnowszej wersji serwisu HBO w wersji z dodatkowymi reklamami! Sprawdź, który wariant wybierzesz dla siebie! Zobacz cennik HBO MAX!

HBO MAX cennik

HBO MAX potwierdziło już informację, na którą czekaliśmy od bardzo dawna. Jeśli chodzi o cennik HBO MAX – dostęp do serwisu z reklamami będzie kosztować… 9,99$, a to z kolei oznacza, że wyniesie około 37 PLN! To obniżka o 5$w stosunku do nominalnej ceny.

Dodatkowo, warto także zaznaczyć, że reklamy nie stanowią jedynego powodu, który ma zachęcić użytkownika do przejścia na droższą wersję. Tańszy wariant z kolei nie posiada także premier największych hitów kinowych. To jednak najmocniejszy argument…

Jednak wciąż pozostaje pytanie  – czy opcja z reklamami w ogóle się opłaca? Skoro różnica to zaledwie 5$? Być może w Stanach nie jest to już żadna przepaść. Jednak jeśli mamy wiele serwisów VOD w zanadrzu to jednak 20 PLN już robi nam różnicę..

Czytaj też: Platforma GONET.TV już w Polsce

HBO MAX HBO MAX  cennik
hbo max.

Co ciekawe, na podobny model niedawno przeszedł także Player – najpopularniejszy serwis VOD w Polsce. Najtańsze pakiety zaczynają się tutaj od zaledwie kilku złotych. Wciąż jednak pojawiają się reklamy. 

Kiedy Max pojawi się w Polsce?

Wersja MAX, jak się okazuje, zawita do kraju nad Wisłą, najpewniej, jeszcze w tym roku! Co prawda, nie ma jeszcze konkretów w  tym temacie, jednak w czerwcu ma zadebiutować w 39 państwach Ameryki Łacińskiej i na Karaibach. Szanse są więc całkiem spore!

Czytaj też: Gigant VOD – Netflix – wejdzie w branżę gier?