HBO MAX w kolejnych krajach – kiedy w Polsce?

HBO Max debiutuje kolejno w następnych krajach. Jasnym jest więc, że pojawia się pytanie – kiedy nowy gigant wejdzie do Polski.

Rok 2021 przynieść ma zmiany na rynku VOD. Mowa o gigantach rynku VOD, którzy rozszerzają zasięg o kolejne kraje. Zapotrzebowanie na taką formę rozrywki rośnie wprost proporcjonalnie do ilości czasu, jaką spędzamy teraz w  domu. Doczekaliśmy się przecież nawet zmian formatu dystrybucji kinowych premier. Przykładem jest tutaj właśnie tytułowy HBO Max.

Co ciekawe, HBO Max zadebiutuje już w czerwcu w krajach Ameryki Południowej i na Karaibach. Na ten moment, europejski rynek jest nieco inny, fima nie startuje od zera. W Polsce na przykład popularne jest już HBO Go. W innych krajach są to usługi nieco odmiennego rodzaju.

Czytaj też: Nowy kanał telewizji naziemnej? Walczy 8 kanałów!

hbo max

HBO Max w Polsce już w drugiej połowie roku 

Tak przynajmniej głoszą plotki. Ile z kolei ma kosztować usługa na HBO Max? Odłam Go na ten moment wynosi 24,99 PLN. W obecnej formie nie oferuje jednak zbyt dobrej jakości streamigu. Na próżno szukać tutaj wsparcia HDR. Max ma to zmienić! Jednak to będzie wiązać się z podwyżką cen, oczywiście. Nie wiadomo jak dużą.

W Stanach z kolei abonament HBO kosztuje 14,99$. W przeliczeniu na złotówki mamy tutaj cenę w okolicach 55 PLN. Dlatego, w efekcie – taka cena jest jak najbardziej możliwa. Jednak, jeśli wolelibyście płacić nieco mniej – ma pojawić się także alternatywa z reklamami z odpowiednio obniżonym abonamentem.

Co ciekawe, to właśnie na HBO w wersji maximum w tym roku jeszcze zobaczymy takie premiery jak Kosmiczny Mecz 2, Diuna czy Matrix 4. 

Czytaj też: Produkcja #Szczepimysię na VOD?