HBO Max i Disney + będą jedną platformą?

Nastały właśnie czasy, gdy dwa serwisy łączą się w jedno. Rzesza fanów w Polsce czeka na jeden gigantyczny megaserwis. Wszystko po to, by ujednolicić cenę dostępu do szerszych bibliotek. Tym razem – to już fakt! Mowa o HBO Max i Disney +. Kiedy jednak spodziewać się premiery? I najważniejsze… jakich cen możemy się spodziewać? Sprawdź!

Kwiecień plecień, bo przeplata… HBO Max i Disney + mają stworzyć przecież gigantyczny serwis nad Wisłą. Kto spodziewał się takiego precedensu? No, my niekoniecznie. Wszystko jednak wskazuje na to, że w Polsce wreszcie będziemy mieli do czynienia z wielkim serwisem VOD.

Czytaj też: Czy TVN faktycznie znika z VOD?

HBO Max i Disney +

HBO i Disney+ stworzą jedną platformę?

W ramach tego z kolei znajdziemy biblioteki zarówno Disney +, jak i HBO Max. To przecież dwa seriwsy, na których polską premierę czekają rzesze fanów!

Co ciekawe, na razie przynajmniej, w Polsce ma być dostępny wyłącznie jeden pakiet. Ten ma skupić się wyłącznie na najwyższej jakości obrazu. Mowa oczywiście o 4K i dźwięku Dolby Atmos. Całość pakietu wyceniono na… 79 PLN. Być może –  dużo.

Jednak patrząc kompleksowo: ilość materiału, jaką nam serwis dostarczy sprawia, że… spokojnie jesteśmy skłonni pójść w ten pakiet!

Czytaj też: Serwis Netflix upada w USA?