DIZI – nowe VOD na polskim rynku! Robi się tłoczno…

Setki godzin oglądania za grosze. Tak reklamuje się najnowsze VOD na polskim rynku – DIZI. Czego można się spodziewać? Sprawdź!

Czytaj też: Platforma Disney+ wejdzie do Polski dopiero w połowie 2022 roku!

Obecny już w Polsce kanał Dizi ruszył właśnie z własną, autorską platformą streamingową. To już kolejny serwis VOD, który w ostatnim czasie rozpoczął działalność. Można tam oglądać mnóstwo popularnych seriali produkcji tureckiej. Dostęp to zaledwie kilka złotych, a przez pierwszy tydzień można z oferty korzystać za darmo!

Tureckie seriale za grosze? Brzmi dobrze! Dizi wie, jak poruszyć Polaka. Kanał stworzył własny serwis streamingowy, by udostępnić setki materiałów za grosze – dosłownie. Co ciekawe, wszystkie materiały są, oczywiście, dostępne po polsku – z lektorem. Poza tym, można także wybrać inne ścieżki dźwiękowe, na przykład turecką, arabską i bułgarską. 

Czytaj też: VOD: HBO MAX na ostatniej prostej w drodze do Polski

Dizi

Co znajduje się w ofercie Dizi?

Tymczasem, mając wykupiony pakiet jesteśmy w posiadaniu hitowych tureckich seriali, takich jak na przykład Narzeczona ze Stambułu, Kurs Sayit and Shura czy 8th Day i Black Money Love. Co ciekawe, przez pierwsze 7 dni da się wykorzystać całkowicie za darmo – w ramach okresu próbnego właśnie. Po tym czasie z kolei serwis pobiera opłatę w wysokości 4,99 PLN za każdy miesiąc.

Uruchomienie serwisu strumieniowego Dizi oznacza ewolucję marki Dizi w pełni zintegrowaną usługę, która łączy propozycje linearne i dostępne na żądanie, aby zapewnić najlepsze seriale z Turcji i nie tylko, na wszystkie dostępne ekrany na całym świecie.

Berk Uziyel, dyrektor generalny SPI International.

Czytaj też: Nowy serwis VOD – tym razem od Opery!