Darmowa platforma VOD od Kraków Green Film Festival

Dokładnie miesiąc jeszcze musimy poczekać na Kraków Green Film Festival. Jednak, nim trzecia edycja zawita – organizatorzy chcą umilić nam czas. W efekcie na jaw wyszła darmowa platforma VOD od Kraków Green Film Festival, na której zobaczymy wszystkie możliwe filmy konkursowe!

A ponieważ od niedawna musimy płacić za taką rozrywkę… darmowy dostęp do materiałów z pewnością cieszy niejednego Polaka!

Kraków Green Film Festival z darmową platformą!

Tymczasem, już teraz mamy tę możliwość, by obejrzeć hity światowego kina ekologicznego za darmo! Wśród nich na przykład “HOME. Ziemia S.O.S.”, “Dominion”, “Grind Message”. Dodatkowo także te najlepsze polskie produkcje ostatnich lat: “Punkt krytyczny. Energia OdNowa”, “Można Panikować” czy “Świat do naprawy”. Serwis dostępny jest już poda adresem www.vod.greenfestival.pl.

vod kraków green film festival

W międzyczasie warto też przypomnieć, że VOD to nie jedyny sukces Kraków Green Film Festival, ponieważ ten, jako nieliczny, zamierza odbyć się dokładnie tak, jak planował przed pandemią – 16-23 sierpnia 2020. Wówczas kina plenerowe pokażą materiały, które zakwalifikowały się podczas tegorocznej edycji – aż 53 produkcje. Dodatkowo, obejrzymy także prawie 20 filmów  w formie pokazów specjalnych. Co więcej, większość filmów właśnie tutaj będzie miała swoją premierę polską. Gdyby jednak tego było mało – kilka z nich zadebiutuje w ogóle – światowo.

W międzyczasie, obok filmów zakwalifikowanych w tegorocznym przeglądzie, na ekranie zobaczymy także światowe hity innych festiwali, na przykład “Krainę Miodu” czy “Zatoka Cieni”.

Kraków Film Festival zgodnie z planem! Platforma nas nakręca!

Tymczasem, gdy VOD (i to za darmo) nas nakręca – Kraków Green Film Festival zamierza odbyć się dokładnie tak, jak wcześniej sobie założył! Mimo że ostatnie miesiące nieco pokrzyżowały plany kinom i kinomaniakom – pandemia nie sprawi jednak, że ten festiwal się wycofa..

A ponieważ problemy, które porusza Kraków Green wciąż są obecne, niezależnie od tego, czy lockdown był, czy go nie ma – uświadamianie społeczeństwa zdaje się być jedną z najważniejszych kroków w obecnej sytuacji.