CDA uruchamia telewizję! Zobacz cennik usługi CDA TV

CDA rusza właśnie z ofertą telewizyjną, w efekcie której będzie można oglądać filmy i seriale przez internet. CDA TV to jeszcze nowsze pakiety i telewizja typu OTT dla abonentów CDA Premium.

Tymczasem, samo CDA to serwis z filmami i serialami online, który od dawna już kojarzy się nam z pirackimi treściami. Jego twórcy bardzo chcieliby zerwać z dotychczasowym wizerunkiem. I, zdaje się, to się uda. Bardzo zależy im na tym, by CDA było wymieniane na jednej liście z Netflixem, HBO GO czy Playerem.

Co ciekawe, kolejnym krokiem w kierunku wybielenia się będzie CDA TV właśnie. Mowa więc  telewizji linearnej w modelu OTT. Na klientów będą czekać więc trzy pakiety: powszechny, start i podstawowy.

Czytaj też: Wspólne VOD Polsatu i TVN wciąż nie ruszyła! Dlaczego?

CDA TV

Jak działa CDA TV dla abonentów CDA Premium?

Tymczasem, każdy z dostępnych pakietów CDA.pl pozwala na dostęp do określonej liczby kanałów TV na żywo przez internet. W przypadku pakietu powszechnego jednak konsumenci nie ponoszą żadnych opłat, ponieważ otrzymają ów dostęp do kanałów  z góry nieodpłatnych. Z kolei dotychczasowi abonenci Premium otrzymają do niego dostęp za darmo.

Drugi z dostępnych wariantów – start – może liczyć niecałe 40 kanałów telewizyjnych. Dostęp wynosi 4 PLN co miesiąc przy aktywnym abonamencie CDA Premium za 19,99 PLN.

Trzeci pakiet podstawowy kosztuje już nieco więcej, bo 30 PLN miesięcznie. Razem z CDA Premium wymaga od nas, klientów, zapłaty w kwocie 49,99 PLN każdego miesiąca. Jednak w ramach niego można liczyć na aż 90 kanałów, w tym na przykład tych z grupy BBC, History Channel czy Filmbox i Sundance.

Co ciekawe, wszystkie pakiety CDA TV nie wymagają podpisania długoterminowej umowy, co jest standardem w usługach VOD. W przypadku pakietu start możliwe jest nawet… skorzystanie z okresu testowego na 14 dni.

Strona internetowa CDA.pl wygląda jak z poprzedniej epoki, ale to w ramach tej usługi będą dostępne trzy pakiety CDA TV

A czy Ty zapłacisz za abonament CDA Premium i CDA TV?

Pojawia się więc dość zasadne pytanie – czy w ogóle opłaca się kupować pakiet i czy ktoś za niego tyle zapłaci? 

Czytaj też: Klienci Vectry otrzymają… dostęp do Viaplay!